April 2015

#9 článek - Auschwitz & Birkenau

27. april 2015 at 20:07 | - Werangummi |  TRAVELING
Ahoj, vítám Vás u dnešního článku, tentokrát to nebude jeden z mých krásných cestovatelských poznatků, ale zážitek, který se mi zapsal do duše a nejspíš už asi nezmizí. Jedná se o mou návštěvu největšího koncentračního tábora za Druhé světové války, Osvětimi a jeho součást, Březinku.
Pokud nemáte náladu na depresivní čtení, tohle není pro vás.
Nicméně teď už k samotnému článku.


Vstupní brána do tábora s nápisem Arbeit Macht Frei, v překladu práce osvobozuje.

#8 článek - Book Tag

18. april 2015 at 17:01 | - Werangummi |  TAGY
Ahoj, vítám Vás u nového článku, tentokrát jsem si připravila KNIŽNÍ TAG.
Uvědomila jsem si, že jsem se za celé tři měsíce funkčnosti mého blogu jsem se tu ani jednou nezmínila o mé velké vášni, kterou je právě četba. V budoucnu bych chtěla začít i s recenzemi, tudíž tohle je takový úvodní článek. Tento tag jsem našla u Infinity, která mám mimochodem skvělé články, tudíž se na ni určitě podívejte.

To je na úvod vše a teď už jdeme na článek.

#7 článek - My Weekly Fitness Routine

9. april 2015 at 20:58 | - Werangummi |  MY LIFESTYLE

Ahoj, vítám Vás u dnešního článku, myslím si, že po dvou měsících blogování je konečně čas na první LIFESTYLE článek. Tenhle jsem měla rozpracovaný už od konce února, jenže mě od toho spousta věcí odrazovalo, nafotit fotky, ap. Nicméně, jelikož už je tu Jaro a tím pádem už se blíží léto, je správná chvíle začít něco dělat se svojí postavou. Dnešní článek pojednává o mé týdenní fitness rutině, kterou se snažím dodržovat.
Tak jdeme na to.

#6 článek - My Four Needs For Spring

1. april 2015 at 19:23 | - Werangummi |  MY LIFESTYLE
Ahoj všichni, vítám vás u dnešního článku, tentokrát na Apríla, a budou to MY FOUR NEEDS FOR SPRING.
Kdo neví, o co se v tomto článku jedná, tak jde o věci, bez kterých se na jaře neobejdu, lépe řečeno jarní potřeby. Nechtěla jsem tento článek publikovat dřív než prvního dubna, jelikož doufám, že tímto článkem už konečně probudím jarní počasí, zatím se totiž moc neprojevilo, tak doufejme, že po aprílovém počasí už konečně změna bude.
Myslím, že to je na úvod všechno.
Jdeme na to.