May 2015

#11 článek - England HAUL

29. may 2015 at 18:15 | - Werangummi |  FASHION
Ahoj, vítám Vás u druhého plánovaného článku z Anglie, tentokrát u prvního FASHION článku na tomto blogu, HAULU z Londýna a Canterburry. Jedná se převážně o oblečení, ale sem tam se tam objeví i něco jiného. Je to takový střídmý typ HAULU, není toho hodně, ani moc. I přesto doufám, že to kvalitu článku nesníží.
Většina lidí si fotí krásné Primarkové tašky, jenže jak to udělat, když ji nesete pár hodin pršícím Londýnem a potom se válí na zemi autobusu s dalšími deseti takovými taškami a všichni přes ně přešlapují, tak je to potom nemožný úkol (:-D).

#10 článek - Trip To England

16. may 2015 at 19:40 | - Werangummi |  PHOTOS
Ahoj, vítám Vás po delší době zase na mém blogu. Předem bych se chtěla omluvit za neaktivitu a AFFS, všechny vaše blogy hodlám oběhnout a předčíst, co jsem zameškala. Nicméně abych uvedla věci na pravou míru, byla jsem týden v ANGLII, o čemž budou následující články - rozhodla jsem se tento výlet rozdělit na dvě části. První bude dnešní článek, ve kterém můžete ohodnotit moje fotografické schopnosti, neberte to nějak moc profesionálně, jenom mě to hrozně baví a s těmito jsem si dala opravdu práci.


Podělím se s Vámi o několik památek, které jsem fotografovala.
To bylo na úvod vše a teď už k samotným fotografickým skvostům! (:-D)