July 2015

Proč tu teď nejsem a nebudu?

28. july 2015 at 13:12 | - Werangummi
Ahoj, jen chci vzkázat mým AFFS a ostatním čtenářům tohoto blogu, že budu následujících pár dní pryč, tedy odlétám do Turecka a vracíme se až příští týden tudíž mě prosím neobíhejte, až se vrátím tak všechny blogy oběhnu a můj blog bude zase aktivní. Omlouvám se za jeho dosavadní neaktivitu, ale všechno doženu až přijedu. Mějte se krásně a užívejte si prázdniny!

#15 článek - Organizační záležitosti, začátek léta a podobně

14. july 2015 at 18:39 | - Werangummi |  DIARY


Ahoj, vítám Vás u nového článku, který tentokrát bude spadat do rubriky DIARY. Od posledního takového uběhlo už téměř pět měsíců, což je poměrně dlouhá doba, zkrátka už myslím nastal pro takový článek správný čas. Mám toho dle mého názoru co napsat, tudíž článek bude delší.
Jdeme na to.

#14 článek - Two Easy Summer Drinks DIY

2. july 2015 at 11:02 | - Werangummi |  MY LIFESTYLE

Ahoj, vítám Vás u prvního článku s vyšším letním kontextem, u první DIY na mém blogu, tedy mé DVA JEDNODUCHÉ LETNÍ NÁPOJE, jak už jste podle názvu článku asi poznali. Mohla jsem jich udělat víc, ale rozhodla jsem se zvolit takové, na které nebudete potřebovat žádné technické vymoženosti, přece jenom DO IT YOURSELF (= udělej si sám). Chtěla bych vás upozornit, že je možné, že tyto DIY budete znát a používáte je, ale toto jsou mé nejoblíbenější. Dala jsem si s tímto článkem opravdu práci, takže doufám, že se vám bude líbit.
Tak jdeme na to.