#22 článek - Můj rok 2015

31. december 2015 at 19:30 | - Werangummi |  ME

Ahoj, vítám Vás u dnešního článku, který nese název MŮJ ROK 2015, což už vám asi hodně napovědělo, protože minulý rok toto dělalo spoustu YouTuberek, možná i spoustu z vás, ale já jsem v té době ještě svůj současný blog neměla, takže nevím. Doufám, že se vám dnešní článek bude líbit, protože mi dal celkem práci.

Jdeme na to.


O lednu toho nemám moc co říct, hlavně si to příliš nepamatuju (:-D) a taky se hlavně nic moc nestalo. Ve škole jsem opravovala známky co to šlo kvůli vysvědčení, a to mi vlastně zabralo většinu času. Když si to tak uvědomím, následující leden bude praticky úplně stejný (:-(:-D).


To byl pro mě hodně zlomový měsíc. To nejdůležitější, 8.2.2015 jsem si založila tento blog, což bylo podle mého názoru nejlepší rozhodnutí, co jsem mohla udělat, strašně mě to baví a naplňuje. 14.2.2015 jsem oslavila čtrnácté narozeniny. Od patnáctého do dvacátého února jsme byli týden v Krkonoších lyžovat, kam jezdíme každoročně na jarní prázdniny a byl to skvělý týden. 23.2.2015 jsem si nechala ostříhat svou hřívu o nějakých deset centimetrů a nechala si udělat blond melíry. Samozřejmě jsem toho potom litovala, jsem ráda, že už mi teď vlasy dorostly. A 27.2.2015 jsem byla sestřenici na maturiťáku, což bylo poprvé, co jsem byla na nějakém plese a musím říct, že jsem si to užila.


Už od února jsme s nejlepší kamarádkou fangirlovaly a odpočítávaly dny do premiéry Rezistence, filmového zpracování druhého dílu trilogie Divergence. 19.3.2015 v 16:30 jsme šly na premiéru tohoto filmu v našem městě a hrozně jsme to prožívaly, strašně jsme si to užily. Větší fanglirling jsem nezažila, opravdu. Plánovaly jsme společně i Alianci, třetí díl této trilogie, ale bohužel, v září jsme se hodně pohádaly a naše tříleté přátelství skončilo.


V dubnu jsem narazila a zároveň začala sledovat DieLochis, německé hvězdy YouTube, které sleduji doteď. Žádný YouTuber ani jiná známá osobnost mi tolik nepřirostla k srdci tolik, jako oni dva. Doporučila bych vám se podívat alespoň na jejich hudební tvorbu, ale nevím, ještě jsem se nesetkala s nikým, kdo by je znal, natož aby se jim jejich tvorba líbila, to zvažte sami. Já sama totiž ani nedokážu vyjádřit, jak strašně ráda je mám.
Koncem dubna jsme se školou navštívili Osvětim a její součást Březinku. To, co jsme tam viděli, vám nenahradí žádné dokumenty ani knihy o Druhé světové válce. Pokud nejste úplně necitelní, něco to ve vás zanechá. Na ten den nikdy nezapomenu, myslím, že by se tam měl podívat každý, protože to dokonale nepochopíte, dokud to neuvidíte. Psala jsem o tom i článek (zde).


V květnu jsme byli se školou na týden v Anglii. Byl to takový můj splněný sen, strašně se mi tam líbilo, je to tam kouzelné, určitě se tam plánuji vrátit. Byla jsem tam hlavně se svou nejlepší kamarádkou, byl to skvělý týden, hodně jsme si to užily. Na blogu vyšly o Anglii hned dva články, jeden se týkal mnou pořízených fotografií (zde), a druhý byl haul (zde). A taky jsem zkoušela žít zdravě, začala jsem chodit na spinning (to mi zůstalo doteď) a běhat (to mi zůstalo částečně :-D).


V červnu jsme s rodinou strávili víkend na Seči, kde to mám hrozně ráda, protože mám odtamtud vždycky hrozně pěkné fotky. Bohužel tam moc často nejezdíme, v červnu jsme tam byli poprvé a naposledy v tomto roce, doufám, že v nadcházejícím roce se tam podíváme častěji. Jinak byl tento měsíc poměrně hektický, opravovala jsem známky kvůli vysvědčení, které jsem měla nakonec nejlepší za celý druhý stupeň. A taky jsem začala používat Twitter, kde nejsem zdaleka tak pozitivní jako tady na blogu.


Červenec byl takový klidný, nějakou dobu jsem byla u babičky, kde mám kamarády, se kterými se nemůžu příliš vídat, protože bydlíme daleko od sebe, tak jsme na sebe konečně měli čas. Právě tady jsem byla i mé takové nejblizší kamarádce na oslavě patnáctin, s rodinou jsme byli na nějakých výletech, a jinak jsem se v červenci válela u bazénu, opalovala se, spala a četla, moc se toho v tom horku dělat nedalo.Začátkem srpna jsme s rodinou letěli do Turecka a byl to jednoznačně nejlepší týden prázdnin, strašně jsem si to tam užila. Za celé prázdniny jsem si odpočinula nejvíce právě tam. Na blogu o tom vyšel i článek (zde). Babičky jsem prostřídala, našla jsem si čas i na kamarády z města, ve kterém bydlím, a jinak jsem měla vlastně podobný program jako v červenci. Náročné prázdniny, haha.


7.9.2015 jsme se s mojí nejlepší kamarádkou, o které už jsem se zmiňovala v březnu a květnu, hodně rozhádaly a naše tříleté přátelství to neustálo. Už dříve to mezi námi skřípalo, asi už bylo načase. Srovnala jsem se s tím, je mi líp, začala jsem se zase více bavit se svými spolužáky, dříve jsem se bavila spíše jen se svou nejlepší kamarádkou. 28.9.2015 jsme jeli se školou, my němčináři, na týdenní jazykovou exkurzi do Drážďan a okolí, nic lepšího jsem se školou nezažila, právě tam mě moji spolužáci zase vzali mezi sebe, to byl jeden z nejlepších týdnů tohoto roku, jednoznačně.


Jeden z nejzlomovějších měsíců tohoto roku. Ještě v Drážďanech, 1.10.2015, poslední večer, co jsme tam trávili, jsme se začali více bavit s osmáky, kteří tam s námi byli. Respektive jsem se s nimi začala bavit hlavně já a moje kamarádka, ale ta se spíše držela v ústranní. A nejvíce jsem se začala bavit právě s jedním osmákem, respektive nejhezčím (nojono, tak jsem trochu povrchní :-D) a nejvyšším klukem z osmých ročníků. Já sice nejsem introvert ani extravert, ale zjistila jsem, že se vůbec nestydím seznamovat. A tak jsme vedle sebe seděli na chodbě a povídali jsme si.
Moc jsem tomu nedávala, ale od té doby, co jsme přijeli z Německa, jsme si psali celý den, celou noc. Začali jsme si rozumnět, chodil za mnou do třídy jen pro to, aby mě pozdravil. 28.10.2015 jsme spolu šli na školní halloweenskou stezku, na které čekají děti z dramatického kroužku, které mají za úkol vás vylekat a vystrašit. Ony jsou opravdu dobře namalované, nezdá se to, ale minulý rok jsme se tam opravdu báli. A letos jsme tam šli spolu, dvě hodiny předtím, než stezka začínala, jsme byli spolu a povídali jsme si, celou stezku mě držel za ruku a potom mě šel vyprovodit na zastávku. To už jsem z něj byla slušně mimo (:-D).

V listopadu se toho moc nestalo, já jsem byla nejspíš stále víc zamilovaná, jsou to poměrně silná slova, ale už jsem se přesvědčila o tom, že jsou ta správná, jak tenhle můj stav nazvat. Přišly ale hádky, měli jsme krizi, ale vždycky jsme se zase usmířili. Krom toho jsem se jela podívat na Mezinárodní taneční festival v Ústí nad Labem. Moje kamarádka tam má příbuzné, kteří tancují, tak mě vzala s sebou. A byl to skvělý zážitek, na takovéhle taneční soutěži jsem byla poprvé a strašně se mi to líbilo. Doufám, že jsem tam nebyla naposledy.Koncem listopadu a začátkem prosince to mezi mnou a mým osudovým osmákem začalo dost skřípat. Nechci to tady rozebírat, protože to bolí, ale začal se mi měnit před očima, už to nebyl ten kluk, kterého jsem poznala, přišlo mi, jako by začal využívat toho, jak moc ráda ho mám. Pořád mi dával důvody proč žárlit, možná si to ani neuvědomoval, ale způsoboval mi strašnou bolest. Jako by snad po dvou měsících změnil zásadně ze dne na den na všechno, hlavně na nás dva názor a nebyl schopný mi říct proč. Hodně jsem se kvůli tomu trápila, brečela jsem, netěšila jsem se na Vánoce, natož abych měla vánoční náladu. Zhruba tři dny před Vánoci jsem si řekla, že si je tím nebudu kazit a nebudu na něj myslet a docela jsem to zvládla. A tak jsem si ten čas Vánoc užila, copak jste dostali? Já vesměs samé maličkosti z oblečení a kosmetiky, ale všechno mi udělalo hroznou radost. A co se týče mého osudového osmáka, nechám tomu volný průběh, chtěla bych si to s ním vyříkat, pořád bych ho chtěla zpátky a zároveň nechtěla, už jsem se kvůli němu natrápila až až. Nevím. Chtěla bych se z toho dostat, ale nevím, jestli to dokážu. To je asi moje hlavní přání do roku 2016.


Tak to by bylo pro tento článek vše.


Chtěla bych vám poděkovat za tento necelý rok na mém blogu, popřát šťastný nový rok 2016 a v něm hlavně mnoho úspěchů, vkročte do něj pravou nohou a ať se vám v něm splní všechna vaše přání! Mějte se krásně!

 

1 person judged this article.

Comments

1 Anna | sova-na-fetu.blog.cz Anna | sova-na-fetu.blog.cz | Email | Web | 31. december 2015 at 20:41 | React

No jo, osmáci jsou zákeřní, hlavně ti kluci.. Doufám, že to skončí tak, že budeš šťastná :) To s tou kamarádkou mě mrzí, zažila jsem něco podobného a musím říct, že je mi líp. Do Osvětimi nebo Terezína bychom se měli podívat koncem školního roku. Divergence mě moc bavila, Rezistence ani trochu :D Do Anglie bych se hned vrátila.. Šťastný nový rok i tobě ☺

2 Beatricia Beatricia | Web | 31. december 2015 at 20:52 | React

Krásný, bohatý a perfektní článek. Přeji ti úspěšný krok do nového roku, aby se ti všechno dařilo a splnilo podle tvých představ. :-)

3 *Anne *Anne | Web | 1. january 2016 at 10:14 | React

Jéé, stihla jsi toho celkem hodně :) Taky bych mohla udělat takové shrnuté, ale uvidíme :D S tím klukem si nelámej hlavu, takovýho trápení ještě bude, věř mi. Aspoň budeš silná holka :)

4 Ooomarie Ooomarie | Web | 1. january 2016 at 12:30 | React

Skvělý článek, měla jsi úžasný rok :)
Hodně štěstí do nového roku, hodně zdraví, lásky, úspěchů.. však to znáš :D

5 Vall Vall | Web | 1. january 2016 at 20:59 | React

Určitě se to nějak vyvine! S vašim kamarádstvím mě to strašně mrzí:( Tohle ale vždycky bylo, je a bude. Taky se mi to stalo.
S tím klukem je mi to taky líto, ale taky se mi to stalo, i když jsme byli jen kamarádi, strašně mě zklamal :(
Na ty kluky se později kouknu :)
Věřím, že rok 2016 pro tebe bude skvělý :)

6 Andey Andey | Web | 1. january 2016 at 22:06 | React

Skvělý článek :)
Ve vidět, že jsi si rok 2015 užila. Taky jsem byla v Drážďanech, ale jen jeden den o prázdninách, ale stejně se mi tam moc líbilo. :) S tím osmákem to určitě dobře dopadne. :)
Šťastný nový rok a ať se ti v něm splní všechna tvoje přání. :)

7 random-life-things random-life-things | Web | 2. january 2016 at 19:04 | React

Krásný článek.. Já si z 2015 nevzpomínám skoro na nic, protože se u mě ani nic zajímavého nestalo.

Jinak přeju krásný rok 2016, ať se ti splní všechny tvé sny.

8 all-is-magic all-is-magic | Email | Web | 2. january 2016 at 20:05 | React

Pěkné sesumírování :) Tak já ti přeji, ať je další rok ještě lepší než tento!
Koukám, že si celkem dost cestovala :)

9 Saruwatari Saruwatari | Web | 2. january 2016 at 20:16 | React

Páni, tolik vzpomínek, opravdu hezký článek :)
Ou jé, taky tak leden vidím :'D
Ten festival musel být zajímavý, závidím :3
Tobě taky hodně štěstí, splněných cílů a motivace... znáš to :'D

10 Clo♡ Clo♡ | Web | 2. january 2016 at 22:52 | React

super článek, mám u sebe podobný :) vypadá to, že ses rozhodně nenudila, což jsem moc ráda :)
přeju ti šťastný nový rok a ať je zase ještě o něco lepší, než byl ten minulý. :)

11 Ta "neviditelná" :) Ta "neviditelná" :) | Web | 3. january 2016 at 10:09 | React

Mně je líto, že ses s tou kamarádkou nepohodla. Kamarádkám jsem hned oznámila, že na Alianci jít nemohu, že bych řvala jako želva, i když to nejhorší se stane až v druhé části, ale to je jedno :-D Už jsem v kině viděla ukázky..hehee :-D

Závidím ti ten Osvětim, taky se tam chci podívat. Jinak jak tak koukám, tak letní prázdniny sis užívala, to je dobře! :-)

Mezinárodní taneční festival? TO muselo být super! :-)

S tím Osmákem je mi to líto :( Doufám, že se to mezi vámi dá co nejdříve do pohody a on si uvědomí, jak úžasnou slečnu má! Netrap se, chci aby ses usmívala! :-)

I tobě přeji mnoho úspěchů v roce 2016!

12 Magna Magna | Web | 3. january 2016 at 11:33 | React

Pěkný článek. Škoda, žes přišla o kámošku, ale všechno zlé je k něčemu dobré.

Jak jsi psala to s tím osmákem, tak to mám stejně jako ty. Nemyslím teda toho určitýho osmáka, ale že jsem se zamilovala až příliš rychle, pak jsme spolu chvíli chodili a asi po týdnu se začal chovat jako úplný pitomec. Mám to stejně jako ty, miluju ho, chci ho zpátky, ale on mi dost ublížil. Tak se snažím odmilovat asi už dva měsíce, no zatím bez úspěchu.

Ale tak třeba si to nakonec vyříkáte, nebo si najdeš lepšího ;-)

13 Pufflie Pufflie | Email | Web | 3. january 2016 at 22:48 | React

Páni, to byl dosti nabytý rok :) Přeji hodně štěstí do toho dalšího :-)

14 Kakadyla Kakadyla | 4. january 2016 at 15:48 | React

Jéé taky jezdíme do Krkonoš o prázdninách lyžovat :D zajímalo by mě jestli jsme se už někdy mohli minout :D
A doufám, že se z toho dostaneš :) potřebuje to hlavně čas :)

15 Elly Elly | Web | 4. january 2016 at 18:35 | React

Taky jsem přišla o kamarádku, ale jak se říká, život jde dál a všechno zlé je k něčemu dobré. :)

16 Elis Elis | Web | 4. january 2016 at 21:13 | React

Krásné shrnutí minulého roku, hodně si toho prožila...přemýšlela jsem také, že udělám rekapitulaci, ale uvědomila jsem si, že až na prázdniny, je každý měsíc téměř stejný... přeji ti v Novém roce hodně štěstí... :-)

17 Ginny . Ginny . | Web | 5. january 2016 at 15:21 | React

Rok si podle mě měla nabytej plno zážitkama a stoprocetnně sis to pořádně užila ! ;)
Do Anglie bych se jednou taky chtěla podívat )) A Turecko je moje láska :D ♥ Lítám tam každej rok , je to prostě srdeční záležitost)) :) Věřim , že to pro tebe byl nejlepší tejden z prázdnin :3

18 steel32 steel32 | Web | 7. january 2016 at 22:40 | React

měla si docela dost zajímavej rok :D
a je mi líto toho přátelství s kámoškou a toho osmáka :/
tak ať je 16 super rok ;)

19 Vanessa Vanessa | Web | 10. january 2016 at 11:03 | React

pěkný rok =) hlavně si užij i tento ve zdraví :)

20 C. C. | Web | 10. january 2016 at 20:07 | React

Parádní článek, není ta fotka z února náhodou focena v Peci pod Sněžkou? Protože mě to prostředí naprosto připomíná!:-D :-P

21 Mariiis_N Mariiis_N | Web | 12. january 2016 at 18:11 | React

jsem moc ráda, že si si založila tenhle blog hlavně, že tě to baví, to je nejdůležitější :) musel to být skvělej rok :D

22 bychristine bychristine | Web | 14. january 2016 at 15:24 | React

Moje přání do roku 2016 je vlastně stejné jako to tvoje. Potřebuju se dostat z toho věčného koloběhu, chvíli jsem kvůli jednomu klukovi totálně šťastná a pak hned brečím... No je to náročný.
Mám teďka chuť vrátit léto, jak se tak dívám na ty fotky :)

23 Kassyy Kassyy | Web | 24. january 2016 at 7:40 | React

Super článok DieLochis poznám ale nesledujem :-) Super blog

24 Amálka Amálka | Web | 24. january 2016 at 11:18 | React

Pěkný článek a supr fotky. Měla jsi celkem akční, cestovatelský rok. Do Drážďan bych se taky někdy podívala.

25 Wendy Wendy | Web | 24. january 2016 at 12:26 | React

Docela obdivuju,ze jsi použila obrázky. To moc blogerek nedělá. Podle mně ri článku dodá potřebný "šarm" a "nuti" to čtenáře do dalšího čtení 😊

26 Ellí Ellí | Web | 24. january 2016 at 18:22 | React

Dobrý nápad, rozepsat to všechno takhle hezky po měsících :). Měla jsi docela zajímavý rok obsahující pozitivní i negativní zážitky, ale tak už to asi má být :).
Přeji ať vše vychází jak má, i celá ta záležitost s "osmákem" ;-).

27 Bia Bia | Web | 24. january 2016 at 19:49 | React

Můj dojem z tohoto článku je, že jsi měla vydařený rok :) Jasně, najde se na něm pár chybiček a přešlapů, jako ostatně na každičkém místě na tomhle světě, takže to k životu prostě patří!
Tvoje situace "v prosinci" mi připomněla mou kamarádku, ale úplně doslova a do písmene. Chodila s klukem, se kterým jsem si byla celkem hodně blízká. Byl fajn a ti dva byli jako bratr a sestra, potom jsme ale všichni tři přešli na jinou školu a on se, jak říkáš, taky změnil celkem ze dne na den. Vnímala jsem to taky, ale ne tak bolestivě jako moje kámoška, která kvůli něj chodila skoro měsíc ubrečená,, než jsem ji potom přemluvila, ať to skončí- rozešla se s ním a z nerozlučitelného páru se během dalšího měsíce stali staří známí, kteří na sebe maximálně kývnou na pozdrav.
No, dost kecání. Přeju ti ať si to vyřešíte a žijete spokojený život ať už spolu, nebo ne.

28 Magna Magna | Web | 24. january 2016 at 20:42 | React

Ten příběh co jsem napsala je z vlastní zkušenosti. Jenže to happyendem neskončilo, má jinou :-|

29 Magna Magna | Web | 24. january 2016 at 20:42 | React

Ten příběh co jsem napsala je z vlastní zkušenosti. Jenže to happyendem neskončilo, má jinou :-|

30 Sandra Sandra | Web | 25. january 2016 at 18:42 | React

no tak vyzerá to,že rok 2015 bol pre teba super:) pre  mňa bol taký istý!:)
jooj,na Rezistenciu som sa táák tešila♥♥
a to Anglicko ti závidíím♥♥

31 Monica. Monica. | Web | 25. january 2016 at 19:19 | React

Pěkný rok jsi měla :) a na ty negativní zážitky zapomeň. Konec konců, oni taky nejsou na škodu, protože člověk se z nich učí :)
Do Londýna jedu tenhle rok o prázdninách a strašně se tam těším :3
přeju ti, aby rok 2016 byl ještě mnohem lepší než ten předchozí a hlavně, abys zapomněla na toho kluka. Nestojí to za to! :)

32 Pagess Pagess | Web | 26. january 2016 at 16:02 | React

Máš to teda krásně napsaný, takto hezký článek jsem snad ještě neviděla :)
Taky vždycky na konci roku matně vzpomínám co se událo v lednu :D
Anglie musela být teda super, myslím, že  s tímto snem jsi nebyla jediná :)

33 Whirpy Whirpy | Email | Web | 26. january 2016 at 21:35 | React

Stručně, jasně a velmi pěkně jsi shrnula svůj rok 2015. :D
V Osvětimi jsme se školou byli taky a no děs, mi se tam udělalo zle v jednom z baráku, protože tam byl děsně vydýchaný vzduch, hafo lidí, do toho obrazy vyhublých lidí a ještě mi došlo pití -.- Well
Anglie a Drážďany :3 Poznala jsi toho letos opravdu hodně a těším se na tvé články v roce 2016, ať se ti daří:)

34 cincina cincina | Web | 27. january 2016 at 19:13 | React

Měla jsi krásný rok 2015 a já se těším na spoustu tvých nových článků v roce 2016!:)
Do Osvětimi se letos také podívám, tak doufám, že to ve mě zanechá opravdu silný zážitek, protože od toho docela hodně očekávám.

35 werangummi werangummi | Web | 28. january 2016 at 9:36 | React

Děkuju moc za všechny komentáře!:) <3

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement